projektowanie architektury to zawód, sposób i styl życia
EX AMOR IN SAPIENTIA STABILIS
emblem
Pracownia Autorska DOMY POLSKIE ®
arch. Beaty Kazimierskiej - Korsak
Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów
MA - 0339
Uprawnienia Projektowe
Wa - 359/90
Rok założenia
1990
Członek Oddiału Warszawskiego
SARP
świetny warsztat projektowy, ogromne doświadczenie, wybitnie zdolni projektanci
Projektujemy wyłącznie na indywidualne zamówienie, nie sprzedajemy projektów gotowych, projektujemy dla Państwa.
Dorobek projektowy
image

Szanowni Państwo,

 

Pracownia Autorska Domy Polskie arch. Beaty Kazimierskiej-Korsak
działa nieprzerwanie od 1990 r. Słynna jest z projektów domów jednorodzinnych i rezydencji w stylu Nowego Narodowego Romantyzmu, którego twórcą i promotorem od lat jest arch. Beata Kazimierska-Korsak. W dorobku Pracowni jest ponad 1200 budynków zrealizowanych na podstawie projektów jej autorstwa. Poza tym wiele projektów koncepcyjnych, ofertowych, wariantowych- suma sumarum- ogromny dorobek twórczy. Pracownia nie sprzedaje projektów gotowych, ale realizuje projekty wyłącznie na indywidualne zamówienie klientów.

 

Wszystkie zamieszczone na stronie projekty są częścią dorobku twórczego arch. Beaty Kazimierskiej-Korsak i jej zespołu projektowego. Ich prezentacja na stronie internetowej nie jest ofertą handlową mająca na celu sprzedawanie gotowych projektów, ale ma służyć informowaniu klientów o potencjale twórczym i możliwościach projektowych Pracowni oraz zachęcać potencjalnych inwestorów do nawiązania współpracy z Pracownią i pomagać im w określaniu potrzeb i dokonywaniu wyborów rozwiazań funkcjonalnych i estetycznych dotyczących ich przyszłych domów.

Ale nie tylko!

Poza głównym nurtem projektowym, w Pracowni projektuje się obiekty użyteczności publicznej, pensjonaty, hotele, zakłady pielegnacyjno-opiekuńcze dla osób starszych, karczmy, obiekty handlowe, budynki gospodarcze, stajnie, budynki letniskowe, altany, obiekty architektury przemysłowej, kaplice grobowe, projekty przebudów,rozbudów, ratownia budynków zabytkowych w tym w szczególności obiektów dworskich.

 

Pracownia prowadzi działalność wydawniczą, wykładową, wykonujemy prezentacje i studia architektoniczno-urbanistyczne dla wybranych miast, prowadzimy analizy uwarunkowań i możliwości projektowych wynikających z konkretnych zapisów planów miejscowych i warunków zabudowy. Wykonujemy projekty osiedli mieszkaniowych. Projektujemy w każdej dowolnej estetyce, również ultranowoczesną i uniwersalistyczną architekturę. Zawsze o pięknych proporcjach i stosownym detalu. Prowadzimy również inne działania głównie na polu grafiki użytkowej, promocji, organizacji wydażeń, konferencji, debat.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
zespół projektowy Pracowni Autorskiej Domy Polskie arch. Beaty Kazimierskaiej-Korsak